  • Mfr # AD54-2448SG
  • Zoro # G516531934
/ea
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
54 in
Number of Shelves
4
Overall Height
48 in
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2448SG
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Height
48 in
Overall Width
24 in