  • Mfr # WRS4-74-1824SS
  • Zoro # G416532406
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
74 in
Number of Shelves
4
Overall Width
18 in
Shelving Material
Stainless Steel
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WRS4-74-1824SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Width
18 in
Overall Height
24 in