  • Mfr # AD63-1436SG
  • Zoro # G916532814
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
63 in
Overall Height
36 in
Overall Width
14 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1436SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
36 in
Overall Width
14 in