  • Mfr # WRS4-63-2472SS
  • Zoro # G816532440
/ea
Key Features
Shelving Material
Stainless Steel
Overall Depth
63 in
Overall Width
24 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-63-2472SS
Overall Depth
63 in
Overall Width
24 in
Overall Height
72 in