  • Mfr # AD63-1854SG
  • Zoro # G116531945
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
Overall Depth
63 in
Color
Galvanized
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD63-1854SG
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
18 in
Overall Depth
63 in
Overall Height
54 in