  • Mfr # AD63-2148SG
  • Zoro # G816531726
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Width
21 in
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2148SG
Overall Width
21 in
Overall Depth
63 in
Overall Height
48 in