  • Mfr # WR63-1854SG-5
  • Zoro # G416532475
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1854SG-5
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in