  • Mfr # AD63-2430SG
  • Zoro # G216532477
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
30 in
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
63 in
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AD63-2430SG
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
30 in
Overall Depth
63 in
Overall Width
24 in