  • Mfr # AD63-2436SG
  • Zoro # G116532423
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
63 in
Number of Shelves
4
Overall Height
36 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2436SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in