  • Mfr # AD63-2448SG
  • Zoro # G316532322
Number of Shelves
4
Color
Galvanized
Overall Width
24 in
Overall Height
48 in
Overall Depth
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2448SG
Overall Width
24 in
Overall Height
48 in
Overall Depth
63 in