  • Mfr # AD63-2454SG
  • Zoro # G016532608
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Height
54 in
Color
Galvanized
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2454SG
Overall Height
54 in
Overall Depth
63 in
Overall Width
24 in