  • Mfr # AD74-1436SG
  • Zoro # G416532680
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-1436SG
Overall Width
14 in
Overall Depth
74 in
Overall Height
36 in