  • Mfr # WR63-1460SG
  • Zoro # G216531753
/ea
See details
Key Features
Overall Height
60 in
Number of Shelves
4
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1460SG
Overall Height
60 in
Overall Width
14 in
Overall Depth
63 in