  • Mfr # AD74-2172SG
  • Zoro # G116532584
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Galvanized
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
21 in
Overall Depth
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2172SG
Overall Width
21 in
Overall Depth
74 in
Overall Height
72 in