  • Mfr # WRS4-74-2430SS
  • Zoro # G516532191
/ea
See details
Key Features
Color
Stainless
Overall Depth
74 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-74-2430SS
Overall Depth
74 in
Overall Width
24 in
Overall Height
30 in