  • Mfr # AD74-2436SG
  • Zoro # G916532258
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
74 in
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Overall Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2436SG
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in