  • Mfr # WRS4-74-2148SS
  • Zoro # G616532312
/ea
See details
Overall Depth
74 in
Number of Shelves
4
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS4-74-2148SS
Overall Depth
74 in
Overall Width
21 in
Overall Height
48 in