  • Mfr # AD86-1836SG
  • Zoro # G716532120
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
4
Overall Depth
86 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1836SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
18 in
Overall Height
36 in