  • Mfr # AD86-1842SG
  • Zoro # G416531959
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
86 in
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1842SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
18 in
Overall Height
42 in