  • Mfr # WRS5-86-2136SS
  • Zoro # G116532799
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
86 in
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-86-2136SS
Overall Depth
86 in
Overall Width
21 in
Overall Height
36 in