  • Mfr # AD86-1854SG
  • Zoro # G616532251
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
86 in
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1854SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in