  • Mfr # WR63-1860SG
  • Zoro # G516532382
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
5
Color
Galvanized
Overall Depth
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1860SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Overall Height
60 in