  • Mfr # AD86-2430SG
  • Zoro # G116532232
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
86 in
Number of Shelves
4
Overall Height
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2430SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Height
30 in
Overall Width
24 in