  • Mfr # AD86-2460SG
  • Zoro # G116532706
/ea
Key Features
Overall Depth
86 in
Number of Shelves
4
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2460SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
24 in
Overall Height
60 in