  • Mfr # WR54-1472SG
  • Zoro # G016532721
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
54 in
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1472SG
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Width
14 in
Overall Height
72 in