  • Mfr # WR54-2172SG
  • Zoro # G316532544
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
54 in
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2172SG
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Height
72 in
Overall Width
21 in