  • Mfr # WR63-1436SG
  • Zoro # G516531767
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Overall Depth
63 in
Color
Galvanized
Overall Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1436SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
36 in
Overall Width
14 in