  • Mfr # WRS4-54-1442SS
  • Zoro # G516532092
Overall Depth
54 in
Overall Width
14 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-54-1442SS
Overall Depth
54 in
Overall Width
14 in
Overall Height
42 in