  • Mfr # AD86-1248BK
  • Zoro # G8161948
Overall Height
86 in
Number of Shelves
4
Overall Length
48 in
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1248BK
Overall Height
86 in
Overall Length
48 in
Overall Width
12 in