  • Mfr # WR63-2436SG
  • Zoro # G516532702
Number of Shelves
5
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
63 in
Overall Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2436SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in