  • Mfr # WRS5-63-1836SS
  • Zoro # G916532302
/ea
See details
Overall Depth
63 in
Overall Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-63-1836SS
Overall Depth
63 in
Overall Height
36 in
Overall Width
18 in