  • Mfr # WR74-1860SG
  • Zoro # G216531876
/ea
See details
Key Features
Color
Galvanized
Overall Width
18 in
Overall Height
60 in
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1860SG
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
18 in
Overall Height
60 in
Overall Depth
74 in