  • Mfr # AD74-2154SG-5
  • Zoro # G816532341
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Galvanized
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
74 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2154SG-5
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
54 in
Overall Width
21 in