  • Mfr # WR74-2454SG
  • Zoro # G616532268
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
74 in
Overall Height
54 in
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2454SG
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
54 in
Overall Width
24 in