  • Mfr # AD86-1460SG-5
  • Zoro # G216531982
/ea
Key Features
Color
Galvanized
Overall Height
60 in
Overall Width
14 in
Number of Shelves
5
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1460SG-5
Overall Height
60 in
Overall Width
14 in
Overall Depth
86 in