  • Mfr # WR74-2460SG
  • Zoro # G216532521
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2460SG
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
24 in
Overall Depth
74 in
Overall Height
60 in