  • Mfr # WR54-1448SG-5
  • Zoro # G016532790
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
54 in
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1448SG-5
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Width
14 in
Overall Height
48 in