  • Mfr # WR86-1448SG
  • Zoro # G716531765
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
4
Color
Galvanized
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1448SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in
Overall Height
48 in