  • Mfr # WR86-1824SG
  • Zoro # G816531658
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
86 in
Number of Shelves
4
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1824SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Height
24 in
Overall Width
18 in