  • Mfr # WR86-1854SG
  • Zoro # G416532468
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
54 in
Number of Shelves
4
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1854SG
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in
Overall Depth
86 in