  • Mfr # AD54-1860SG-5
  • Zoro # G516532795
Number of Shelves
5
Overall Width
18 in
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Height
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-1860SG-5
Overall Width
18 in
Overall Height
60 in
Overall Depth
54 in