  • Mfr # AD86-1448SG-5
  • Zoro # G316531806
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1448SG-5
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in
Overall Height
48 in