  • Mfr # AD86-2160SG-5
  • Zoro # G616532596
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
5
Overall Depth
86 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2160SG-5
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
21 in
Overall Height
60 in