  • Mfr # AD63-1448SG
  • Zoro # G816532709
/ea
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Overall Depth
63 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AD63-1448SG
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
14 in
Overall Height
48 in