  • Mfr # WR54-2148SG-5
  • Zoro # G716532021
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
54 in
Overall Height
48 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2148SG-5
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Height
48 in
Overall Width
21 in