  • Mfr # WR54-2172SG-5
  • Zoro # G216532613
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
54 in
Number of Shelves
5
Color
Galvanized
Overall Width
21 in
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR54-2172SG-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Width
21 in
Overall Height
72 in