  • Mfr # WR63-2124SG-5
  • Zoro # G216532170
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
63 in
Number of Shelves
4
Overall Height
24 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2124SG-5
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
24 in
Overall Width
21 in