  • Mfr # WR54-2460SG-5
  • Zoro # G916532296
Overall Width
24 in
Overall Depth
54 in
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2460SG-5
Overall Width
24 in
Overall Depth
54 in
Overall Height
60 in