  • Mfr # WR63-2148SG-5
  • Zoro # G316532537
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
63 in
Number of Shelves
5
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2148SG-5
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
48 in
Overall Width
21 in