  • Mfr # WRSAD4-86-1860SS
  • Zoro # G916532067
Overall Depth
86 in
Number of Shelves
4
Overall Height
60 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD4-86-1860SS
Overall Depth
86 in
Overall Height
60 in
Overall Width
18 in